Polmotors Sp. z o.o.

POMOC DLA DZIECI W KAMERUNIE – akcja charytatywna PM

W dniach 18-19.11.2019 gościliśmy w Polmotorsie oraz w Parafii św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach Księdza Arcybiskupa Josepha Atangę z Kamerunu, wraz z towarzyszącymi mu gośćmi.

Podczas wizyty goście odwiedzili zakłady Polmotorsu w Bielsku-Białej i Mazańcowicach, część z nas miała okazję uczestniczyć bezpośrednio w krótkich spotkaniach. Ksiądz Arcybiskup przewodniczył również mszy świętej w Parafii św. Marii Magdaleny.

Niezwykle miło nam poinformować, że w wyniku kwesty na rzecz budowy sierocińca w prowincji Bertua w Kamerunie przeprowadzonej w Polmotors, uwzględniając również dar firmy przekazany przez Zarząd oraz kwestę w parafii w Mazańcowicach wspólnie zebraliśmy kwotę, która pozwoli zakończyć budowę sierocińca dla 50 porzuconych dzieci.

W imieniu naszych Gości przekazujemy serdeczne podziękowania. Goście byli bardzo ujęci naszym środowiskiem, ludźmi i firmą.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się i zaangażowali w to dzieło, które pięknie wpisuje się w jubileusz 30-lecia naszej firmy.

„Człowiek jest wielki nie tym co posiada, lecz tym czym potrafi podzielić się z innymi”.